قابلیت جدید اینستاگرام برای زمانبندی انتشار پست عرضه شد

اینستاگرام قابلیت جدیدی را پیش روی کاربران قرار داده است که امکان زمان‌بندی پست‌ها را فراهم می‌کند. در حال حاضر این قابلیت در اختیار پروفایل‌های تجاری قرار گرفته است.

اینستاگرام پیش از این اعلام کرده بود قابلیتی را برای زمان‌بندی انتشار پست‌ها پیش روی کاربران قرار می‌دهد. این قابلیت به طور ویژه برای کاربرانی که از این پلتفرم برای مدیریت پروفایل‌ تجاری یا کاری خود استفاده می‌کنند کاربردی به نظر می‌رسد. 
این قابلیت پس از مدت‌ها بالاخره عرضه شده اما متاسفانه در حال حاضر تنها در اختیار پروفایل‌های تجاری قرار دارد. نکته قابل توجه دیگر اینکه از این امکان تنها برای زمان‌بندی عکس‌ها می‌توان استفاده کرد و در حال حاضر امکان زمان‌بندی ویدئوها وجود ندارد. 

در نهایت امر، توجه داشته باشید که قابلیت زمانبندی پست‌ها از طریق اپلیکیشن رسمی یا وب‌سایت اینستاگرام در دسترس نبوده و در حال حاضر از طریق اپلیکیشن‌های طرف ثالث مدیریت اینستاگرام نظیر HootSuite و Sprout Social در اختیار مشتاقان قرار گرفته است. در حال حاضر تنها شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به عنوان شریک و همکار فیس‌بوک و اینستاگرام ثبت شده‌اند امکان استفاده از قابلیت زمان‌بندی پست‌ها را دریافت کرده‌اند. 
وب‌سایت The Verge مدعی شده این به روزرسانی از اوایل ۲۰۱۹ میلادی در دسترس پروفایل‌های معمولی هم قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۶-۱۱-۱۲ ۱۵:۰۹:۰۷ +۰۰:۰۰

درباره نویسنده :

دیدگاه خودتان را بنویسید